بیمه مسئولیت حرفه ای 

مخصوص دندانپزشکان و پزشکان

بیمه آتش سوزی مطب و درمانگاه

بیمه تکمیلی

انفرادی / گروهی

بیمه تجهیزات الکترونیک

گوشی، تبلت و لپ تاپ

تجربه ای متفاوت
از صدور بیمه نامه
 حوزه سلامت

در این بیمه‌نامه مسئولیت حرفه‌ای دندانپزشکان، پزشکان و پیراپزشکان (مجموعه‌ای از متخصصان که کادر درمانی را تکمیل می‌نمایند، اصطلاحا پیراپزشک نامیده می‌شوند) در قبال بیماران بیمه می‌گردد که یکی از زیرشاخه های بیمه مسئولیت حرفه ای است.

اگر در سال قبل، پزشک و یا پیراپزشک به‌غیر عمد یعنی بعلت:خطا، اشتباه، غفلت و یا قصور در انجام معالجه، تجویز نادرست، اعمال جراحی، موجب صدمات جسمانی یا روانی یا فوت بیمار شده باشد و خسارت بیمه ای دریافت نموده باشد، فقط شامل ۳۰٪ تخفیف از طریق فرم زیر می گردد.

ساختمان، تأسیسات، موجودی اثاث ثابت و دکوراسیون هر یک از مراکز یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و نیز کلیه خطرهای اضافی در هر کجای ایران در کمترین زمان ممکن بیمه نمود.شامل آبدیدگی، نم‌زدگی، نوسانات برق، القاء الکتریکی، ضربه خوردگی، شکست، آتشسوزی، انفجار، سیل و طوفان، سرقت با شکست حرز فقط از (منزل، محل کار و خودرو)

هریک از طرح‌های بیمه تکمیلی خانواده سامان دارای دوره‌ی انتظار ۳ ماهه برای بیماری های مزمن و دوره انتظار ۹ ماهه برای زایمان می‌باشند، برای مثال برای استفاده از پوشش زایمان، نازایی و ناباروری باید حداقل ۹ ماه از خرید آن گذشته‌باشد، بنابراین می‌بایست قبل از بارداری برای خرید بیمه تکمیلی با پوشش زایمان اقدام کنید.بسیاری از بیمه‌گذارانی که خودرو خود را بیمه بدنه می‌کنند و حق بیمه را به طور کامل پرداخت می‌نمایند، به اندازه 15 هزار کیلومتری که میزان متوسط بیمه‌نامه بدنه است، از آن استفاده نمی‌کنند. بنابراین بیمه سامان تصمیم به طراحی محصولی گرفت تا براساس تشخیص بیمه‌گذار مبنی بر تردد با خودرو در سه مسافت 5، 8 و 12 هزار کیلومتر، حق بیمه متناسب با میزان استفاده از خودرو و نیاز خود پرداخت نماید و هزینه کمتری به منظور دریافت بیمه‌نامه بدنه متقبل گردد.


بیمه های پیشنهادی

طرح های بیمه ای سامان ویژه مشتریان دندال 

صدور و یا تمدید 

بیمه مسئولیت حرفه ای 

تمدید

بیمه مسئولیت های 

مشمول خسارت

60%

تخفیف

تخفیف

30%

بیمه آتش سوزی

مطب و مرکز درمانی

10%

تخفیف

بیمه تکمیلی

گروهی / انفرادی

بیمه موبایل 

و لپ تاپ

بیمه بدنه

کیلومتری

5%

5%

5%

تخفیف

تخفیف

تخفیف

بیمه مسافرتی

سامان

سفر بــــــــــــــــی خطر


بیمه حیوانات خانگی

سامان

هزینه های درمانی دامپزشکی


بیمه مسئولیت مدنی

سامان

بیمه مراجعین مرکز درمانی

بیمه بدنه کیلومتری

سامان

همراه کم هزینه


بازگشت  خسارت 
در سریع ترین زمان

صدور غیرحضوری بیمه نامه

کارشناسان سامان به محض ثبت درخواست خرید شما در دندال با شما تماس گرفته و پس از شناسایی نیاز دقیق شما، بیمه شما را صادر و سپس برای دریافت وجه نقدی یا اقساط اقدام می نماید تا شما بدون واسطه با بهترین نرخ از خدمات بیمه سامان استفاده نمائید.

از زمان صدور تا دریافت خسارت کارشناسان دندال با همکاری خبره ترین کارشناسان بیمه سامان در کنار شما خواهند بود تا بهترین تجربه بیمه ای را داشته باشید.

شما می توانید از هر کجای ایران با همکاری بیمه سامان و دندال در کمترین زمان به صورت غیر حضوری بیمه خود را خرید و دریافت نمائید.کارشناسان سامان در صورت نیاز به بازدید در تمامی استان ها حضور داشته و با شما هماهنگ می شوند.

ما را دنبال کنید

02175203000

کلیه حقوق این صفحه مربوط به

شرکت  تکتا آفرین فناوران ایساتیس وب سایت دندال می باشد.

2014-2022